Цей огірок плодоносить 1 шт.
| Добавлено: 14 7сарын 2020, номер: 2383
N-50; P2O5-90; K2O-200; || B-1.0; Cu-0.6; Fe-0.5; Mn-2.0; Mo-0.25; Zn-0.6
Цеовит Макро Плодоношение є збалансованим складом рідинних комплексних добрив для позакореневого живлення, представлених у найбільш доступних та іонообмінних хелатних формах, доповнених у цьому сезоні комплексом біополімерів, вітамінів, органічних кислот та регуляторів росту.
Макро складові калію та фосфору представлені у вигляді монокалій фосфату (КН2РО4) у поєднанні з комплексом мікроелементів, підібраних для поліпшення доступності та ефективності використання цих найважливіших складників елементів живлення рослин.
Висока ефективність використання добрив ЦЕОВИТ Макро Плодоношення передусім досягається завдяки правильному поєднанню та поєднанню елементів живлення, стимуляторів росту, біополімерів та інших складників, що дозволяють досягти максимальної ефективності з мінімальними витратами.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Температура води для приготування робочого розчину повинна бути рівною температурі оточуючого середовища (заборонено виконувати обробку холодною водою, набраною безпосередньо з криниці або свердловини — термічний шок для рослин гарантований).
Позакореневе підживлення огородніх та садових культур краще виконувати рано вранці або пізно ввечері — категорично заборонено його виконувати вдень під палючим сонцем або вітряну погоду. Вечірня або ранкова роса ні в якому разі не вплине на ефективність підживлення.
МІРИ БЕЗПЕКИ
Препарат нетоксичен для людей та бджіл.
При роботі з добривами слід дотримуватися санітарних та гігієнічних правил.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
При потраплянні всередину — викликати блювоту, при потраплянні в очі — промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.
У разі розливу — змити водою.
Термін придатності добрив 24 місяці.
ПОРЯДОК ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНУ
Резервуар оприскувача наповнити на 2/3 об'єму водою, додати необхідну кількість карбаміду, увімкнути мішалку.
Додати по черзі Цеовіт Макро, потім Цеовіт Мікро, а також препарати захисту рослин (якщо передбачено та рекомендовано, після попереднього змішування та випробування).
Заповнити резервуар водою до повного об'єму та приступити до оприскування.
Оприскування проводити вранці або ввечері при температурі 10-25 °C.
Зберігати та транспортувати добрива при температурі 5-35 °C.
Допускається невелике відкладання осаду.
Другие похожие объявления
Александра
частное лицо
на сайте с 4 11сарын 2019